Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Kargo {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum | number:2) }} TL

Ürünler {{ (sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Toplam {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum)+(sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Marka : NURS LOKMAN HEKİM

NURS LOKMAN HEKİM GÜLLÜ SABUN 130 GR


GÜL ÖZÜ İLE GELEN FERAHLIK

Gül bitkisi tarihte çok eski zamanlara dayanan bir geçmişe sahiptir. Geniş kullanım alanları ve birbirinden farklı faydaları ile Gül'ün pek çok farklı formda kullanılması mümkündür. Kozmetik sektöründen bakım sektörüne yiyeceklerden parfüm kadar birbirinden farklı şekillerde kullanılabilen Gül bitkisi özellikle temizlik sektöründe yumuşak ve doğal yapısı ile tercih edilmektedir.Günlük hayatımızda sık sık kullanmakta olduğumuz ve pratik bir şekilde uygulama yaptığımız sabun içeriğinde de kullanılmaktadır. Etken maddeler tarafından oldukça zengin olan ve cilt için pek çok farklı vitamin ve mineral içeren Gül ve Gül esansıdoğal sabun içeriği ile sizler ile buluşuyor. Nurs farkı ile üretilen ve alanlarında uzman kişiler tarafından geliştirilen bu yepyeni formül doğa ile sizleri buluşturuyor. Bitkilerden ilham alınarak üretilmekte olan birbirinden farklı onlarca sabun çeşidinden birisi olan doğal gül özlü sabun eşsiz kokusu ve ardında bıraktığı etkisiyle günlük temizlik rutinim izle favoriniz olmayan aday. Son dönemlerde de oldukça sık kullanılmakta olan gül hafif yapısı fakat eşsiz Kokusu ile kullanıcıları daima ilk tercihi olmaya devam ediyor. Sizlerde cildinizde temizlik rutinimiz de hafif yapılı fakat tamamen organik bir ürün kullanmak istiyorsanız Mindivan doğal gül özlü sabun tam da size göre.

Organik ve Tamamen Katkısız İçerik

Nurs tarafından üretilen doğal sabunlar içeriği tamamen organik bir şekilde tasarlanmaktadır. bitkilerin uygun şartlarda ve içeriklerine zarar verilmeyecek tekniklerle geliştirilen bu ürünler en doğal ve saf hali ile sizlerle buluşturuyor. Yüksek kalite standartlarında geliştirilen onlarca farklı doğal sabun içeriğinden birisi olan Gül özlü doğalsabun da cildiniz için gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir ürün olmaktadır.

Eşsiz Koku ve Güvenilir Uygulama

Doğal sabunlar pratik uygulanabilirliği ve ardında bıraktığı hissiyat nedeniyle yüzyıllardır kullanılmaktadır. piyasada onlarca farklı doğal sabun içeriği bulmanız mümkündür. Fakat Önemli olan sabunların içeriğidir. Nurs farkı ile üretilen doğal sabunlar da hiçbir şekilde kimyasal katkı maddesi ve koruyucu ürün kullanılmamaktadır. Birbirinden farklı doğal içeriklere de şu anda bakabilirsiniz

Kullanım Şekli:
Islak saça veya cilde masaj yaparak uygulayın, köpürtün ve iyice durulayın.
Günlük kullanıma uygundur.

Uyarı:
Direkt güneş ışığından uzak tutun. Gözü yakması durumunda bol su ile yıkayınız.

İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır.

www.hepsigidiyor.net web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}

Nurs Lokman Hekim

Diğer Mağaza Ürünleri
Mağazaya Soru Sor