Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Kargo {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum | number:2) }} TL

Ürünler {{ (sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Toplam {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum)+(sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Marka : NURS LOKMAN HEKİM

NURS LOKMAN HEKİM KUDRETNARLI K.BİTKİSEL MACUN 400 GR 


UZAKDOĞUDAN GELEN BİR LEZZET: KUDRET NARI
Kudret narı içerisinde bol miktarda C vitamini ve protein bulundurmakta aynı zamanda kalorisi de oldukça düşük bir meyvedir. Son dönemlerde popüler olan bu meyve tarihi aslında 14. Yüzyıla dayanmaktadır. Hindistan kökenli oluşan ve daha çok Çin’de yaygınlaşan bu meyve kırmızı ve turuncu renkli bir yapıya sahiptir. Doğu Asya ve Güney mutfağında sıklıkla kullanılmakta olan bu meyve artık Türkiye’de de popüler olup tercih edilmektedir. Meyvenin içeriği pek çok vitamin ve mineral açısından zengin olduğu için günlük gıda takviyeleri arasında vazgeçilmez bir besindir. Asıl tadı acı olan kudret narı ezilerek posası çıkarılar tüketilmektedir. Günlük besin takviyesi olarak tüketebileceğiniz Ballı Kudret Narı ise kudret narı meyvesinin acı tadı alınıp balın tatlı olan tadı ile birleştirilip ortaya son derece lezzetli bir besin takviyesi sunulmuştur. Tadı ve kendine özgü kıvamı ile pek çok kişinin özellikle sert ve soğuk bir şekilde geçen kış aylarında favorisi olan Ballı Kudret Narı son derece doğal içerikli bir üründür.

Sağlıklı ve Doğal Bir İçerik
Piyasada her geçen gün günlük gıda takviyesi adı altında ürün satışa sunulmaktadır. Fakat bunların pek çoğu genelde içeriğinde katkı maddeleri içermekte ve bitkisel bir ürün olmaktan uzaktadırlar. Hem lezzetli hem de son derece saf ve doğal bir içeriğe sahip olan Kudret Narı Ballı besin takviyesi pek çok kişinin favori besini arasındadır. Günlük belli miktarlarda alınan ve 3 tatlı kaşığından fazlası tüketilmemesi gereken ballı kudret narı gün içerisinde daha enerjik ve zinde hissetmek amacı ile tüketiliyor.

Lezzetli ve Bol Proteinli Takviye
İyi bir besin takviyesinin içeriğinde bitkisel ürünler bulunmalı ve protein, vitamin ve mineral açısından da zengin olmalıdır. Tüm bunlar açısından zengin olan ve bir de oldukça lezzetli bir yapıda bulunan Ballı Kudret Narı içerisinde birbirinden farklı vitamin ve mineralleri içeriyor. Doğal bir lif kaynağı olan Kudret Narı ile son derece besleyici bir şifa kaynağı olan bal karışımı sonucu ortaya kuvvetli bir gıda takviyesi çıkıyor.

Kullanım Şekli:

Günde üç tatlı kaşığından fazla alınması tavsiye edilmez.

Uyarı:
Serin, kuru ve ışıktan uzak ortamlarda ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz.

İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır.

www.hepsigidiyor.net web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}

Nurs Lokman Hekim

Diğer Mağaza Ürünleri
Mağazaya Soru Sor