Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Kargo {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum | number:2) }} TL

Ürünler {{ (sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Toplam {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum)+(sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Marka : Gochida


OZON YAĞI SERUMU

Ozon yağının tarihçesine bakıldığında dünyaca tanınan mucit ve fizikçi Nikola Tesla tarafından bulunduğu bilinmektedir. 1900 yıllarında tüberküloz hastalığının tedavisinde de denemeye başlanmıştır. Cilt sağlığı üzerinde faydalı etkileri görülmesinden bu yana daha sık kullanılmakta ve kullanım ağı genişlemektedir. Modern tıpta en çok üzerinde durulan, tedavi uygulamalarında kullanılan antioksidan etkisi ozon yağında bulunduğundan pahalı olması ile birlikte fark yaratan yağlar arasında ozon yağı yerini almıştır.
    

Ozon yağının başlıca kullanılabileceği yerler;  
Kozmetik açıdan sonsuz kullanım alanı olmasına rağmen, ozon yağı, akne ve sivilcelerin yok edilmesine yardımcı olur, akne ve sivilce tedavisinde yardımcı etken olarak kullanılmasının anında selülit lerin giderilmesine ne yardımcı olur. Güneş lekelerinin yok edilmesinde yardımcı olacağı gibi, egzama sorunlarında yardımcı etken olarak kullanılmasında faydalı olabilir. Tüm bunların yanında tüm yaraların bilhassa şeker ülserlerinin tedavisinde yardımcı olabilir. Kan dolaşımını hızlandırdığı için; cinsel yetersizlik yaşayan erkelerin başlıca en doğal yardımcısı olabilir.  Tüm bunların yanında kırışıklıkların giderilmesinde ve geciktirilmesinde yardımcı olabileceği gibi, ciltte oluşabilecek şişlik ve ödemlerin giderilmesine destek olabilir. Hücrelerin yenilenmesine yardımcı olduğu için, kas yırtılmalarında, yırtıkların kapanması için kullanılırsa, sorun çözümüne destek olabilir. Romatizmal ağrıların giderilmesinde, ağrıların olduğu bölgelere masaj yapılarak kullanılırsa ağrıların azaltılmasına yardımcı olabilir. Gene hücre yenilenmesine yardımcı olduğu için saç bölgesinde kullanıldığında, saçların çoğalmasında yardımcı olabileceği gibi dökülme problemi olanların saç dökülmesini engellemesine yardımcı olabilir. Ayrıca dökülme problemini azaltacağı gibi yeni saç köklerinin çıkmasına da yardımcı olabilir. Saç dökülme problemi olmayanlarda ise, saçların çabuk uzamasına ve saçların parlak görülmesine yardımcı olur.  

Ağızınızı günde iki kere ozon yağı ile çalkalayarak kullanılması, diş eti sorunlarının giderilmesinde yardımcı olacaktır. 

Ozon yağı; asit oranı çok düşük olan zeytinyağlarına( asit oranı %0,3-%0,4 olan zeytin yağlarına) yüksek voltajda elektirik ile ozonun enjekte edilmesiyle üretilir.  

Kullanımı:
Günde iki kez, sorunlu bölgeye elle masaj yapılarak kullanılması tavsiye edilir.

www.hepsigidiyor.net web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}

Assa Biyoteknoloji

Diğer Mağaza Ürünleri
Mağazaya Soru Sor