Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Kargo {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum | number:2) }} TL

Ürünler {{ (sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Toplam {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum)+(sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Marka :

PAKETTE 20 ADET 15 GR ŞASE ÜRÜN BULUNMAKTADIR.
ingobio elektrolit spor içeceği , doğal ve hipotonik bir spor içeceği ürünüdür. 
İngobio elektrolit spor içeceği  poşetini açtığınızda ilk fark  edeceğiniz  şey taze meyve kokusu olacaktır. Gerçek meyvelerden elde edilen aroma ve renk maddelerine sahiptir.
Şu an için 3  farklı lezzette mevcuttur :  Ananas, Vişne, Mango
HİDRASYON:   Egzersiz sırasında, susuz kaldığınızda veya normal yaşantınızda uygun bir hidrasyon önemlidir ve vücudunuzu susuz bırakmamalısınız. Aynı zamanda yaşamsal öneme sahip olan vücudunuzun kaybettiği mineralleri(elektrolitler: Magnezyum, Potasyum, Kalsiyum, Sodyum) geri kazanmalısınız. Su ile doğru miktarlarda karıştırıldığında,  İngobio elektrolit spor içeceği  egzersiz sırasında yeterli sıvı alımının sağlanmasına ve sürekli yorucu egzersizin bir sonucu olarak ortaya çıkabilecek hafif dehidrasyonun önlenmesine yardımcı olacaktır. Bu şekilde kramp ve yorgunluk ataklarının azalması ve hızlı bir şekilde atlatılmasına da yardımcı olacaktır.
ENERJİ:   Enerjinin hızlı bir şekilde elde edilmesine yardımcı olan belirli bir sodyum, sakaroz ve glikoz karışımı ile yapılan  İngobio elektrolit spor içeceği , egzersiz sırasında enerjinin kullanılabilirliğini artırmak için HİPOTONİK olarak tasarlanmıştır. Enerjinin hızlı bir şekilde ortaya çıkmasını sağlamak için Sodyum ve Glukoz oranı çok hassas bir şekilde(1:1) metoduna bağlı kalınarak uzmanımızca formüle edilmiştir. Bu yüzden rahatça ve güvenerek içebilirsiniz.
ELEKTROLİTLER: İngobio elektrolit spor içeceği , aktif bir yaşam tarzı süren insanlar için spesifik elektrolitler olan Magnezyum, Potasyum, Kalsiyum, Sodyum ile formüle edilir, terleme ve egzersiz sırasında kaybedilen elektrolitlerin değiştirilmesine yardımcı olur.

Ingobio elektrolit spor içeceği, bir saatten fazla sürecek olan veya kısa süreli ama yüksek yoğunluklu egzersiz yaparken kullanılır.Vücudunuza kaybettiği suyu, elektrolitleri ve güzel bir başlangıç için enerji sağlar.
· Su ile karıştırıldığında her poşet yaklaşık olarak 400ml hipotonik spor içeceği sağlar.
· Uzun süreli egzersiz sırasında saatte 300ml – 600ml içmenizi öneririz.· Su ile karıştırdıktan sonra 12 saat içinde tüketilmelidir.· Hazırlanmış ürünü spor öncesinde, spor esnasında ve yorucu geçen spor egzersizleri sonrasında güvenle kullanabilirsiniz.
TALİMATLAR: Poşetin içindekileri 400ml su ile karıştırıp iyice çalkaladıktan sonra tüketmeye başlayabilirsiniz.
KULLANIM ALANLARI: Sportif amaçlı, Günlük vücut desteği, Seyahatlerde oluşan yorgunluğu gidermek için, Sıcakta ve güneş altında çalışanlarda(yazın deniz kenarında güneşlenenlerin sıvı ve elektrolit kaybını gidermek de dahil olmak üzere) herkes tarafından kullanılmasında bir sakınca bulunmamaktadır.
BESLENME VERİLERİ: Ürün kolay emilim için Hipotonik olarak hazırlanmıştır. Bu özelliği sayesinde alımından itibaren çok hızlı bir şekilde emilip size faydalı olmaya başlayacaktır.
Farkı hissedin…Ekstra elektrolit ve ekstra enerji sağlar.
İÇİNDEKİLER:
Bir adet 15g’lık poşet yaklaşık 400ml’lik suyla hazırlandığında,Potasyum 195,00mgSodyum 296,68mgMagnezyum 10,00mgKalsiyum 10,00mgEnerji 44,00kcalKarbonhidrat 11,00g Hipotonik ve hızlı emilim şeklinde sağlamaktadır.

www.hepsigidiyor.net web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}

İngobio

Mağaza yorumu yok
Diğer Mağaza Ürünleri
Mağazaya Soru Sor